horizontal scrolling text or news here


powered by Agones.gr - Stoixima

Τετάρτη, 13 Ιουλίου 2011

ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ 4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Με 4 νέα πρωταθλήματα που ξεκινάνε, της Αυστρίας, της Ελβετίας, της Δανίας και της Β' Γερμανίας εμπλουτίζεται το νέο κουπόνι. Παραθέτω όλα τα παιχνίδια που θα γίνουν από την Παρασκευή έως την Δευτέρα για να πάρετε μια πρώτη γεύση. Προσοχή, γιατί στις πρώτες αγωνιστικές των πρωταθλημάτων γίνονται πολλές εκπλήξεις. Αναλυτικά, τα ματς του νέου κουπονιού: 

ΦΙΝ ΧΑΚΑ ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
ΓΕ2 ΚΟΤΜΠΟΥΣ ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
ΓΕ2 ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
ΝΟ1 ΟΝΤ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
ΓΕ2 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦ.
ΙΡΛ ΓΚΑΛΓΟΥΕΙ ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
ΙΡΛ ΜΠΡΕΪ ΝΤΕΡΙ
ΙΡΛ ΝΤΑΝΤΑΛΚ ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ
ΙΡΛ ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
ΙΡΛ ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ ΜΠΟΕΜΙΑΝ

ΒΡ2 ΓΚΟΪΑΣ ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ

ΒΡ2 ΙΤΟΥΙΟΥΤΑΜΠΑ ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ

ΒΡ2 ΠΑΡΑΝΑ ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
ΙΑΠ ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
ΙΑΠ ΣΙΜΙΖΟΥ ΝΙΙΓΚΑΤΑ
ΙΑΠ ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ
ΙΑΠ ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΚΑΣΙΒΑ
ΓΕ2 ΑΟΥΕ ΑΑΧΕΝ
ΓΕ2 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
ΣΟ1 ΜΑΛΜΕ ΧΑΚΕΝ
ΣΟ2 ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΒΑΡΝΑΜΟ
ΣΟ2 ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ ΜΠΡΑΓΚΕ
ΣΟ2 ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ
ΣΟ2 ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
ΔΑΝ ΟΝΤΕΝΣΕ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
ΦΙΝ ΕΛΣΙΝΚΙ ΒΑΑΣΑ
ΕΛΒ ΣΙΟΝ ΖΥΡΙΧΗ
ΑΥ1 ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΡΟΥΚ
ΑΥ1 ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
ΑΥ1 ΡΙΝΤ ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
ΑΥ1 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΣΟ1 ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ
ΣΟ1 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ ΜΙΑΛΜΠΙ
ΣΟ2 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΚΒΙΝΤΙΝΓΚ
ΕΛΒ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΚΑΜ

ΒΡ2 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
ΒΡ2 ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
ΒΡ2 ΠΡΟΥΝΤΕΝΤΕ ΙΚΑΣΑ
ΒΡ2 ΣΑΛΓΚΕΪΡΟ ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
ΑΜΕ ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
ΑΜΕ ΣΙΑΤΛ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

ΒΡΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΝΙΕΝΣΕ ΑΒΑΪ

ΒΡΑ ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ

ΒΡΑ ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ

ΚΑΜ


ΑΜΕ ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΑΝ ΧΟΣΕ

ΒΡΑ ΣΑΝΤΟΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ

ΒΡ2 Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ ΝΤΟΥΚΕ ΝΤΕ ΚΑΞΙΑΣ

ΑΜΕ ΝΤΑΛΑΣ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

ΑΜΕ ΣΙΚΑΓΟ ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ

ΑΜΕ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΚΑΝΣΑΣ

ΑΜΕ ΣΙΒΑΣ ΗΠΑ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ΙΑΠ ΚΑΣΙΜΑ ΣΕΝΤΑΪ
ΙΑΠ ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ ΟΥΡΑΒΑ
ΙΑΠ ΜΟΝΤΕΝΤΙΟ ΓΙΑΜΑΓΑΤΑ ΝΑΓΚΟΓΙΑ
ΙΑΠ ΟΜΙΓΙΑ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ
ΔΑΝ ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
ΓΕ2 ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΓΕ2 ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ
ΝΟ2 ΜΠΡΙΝΕ ΧΟΝΤ
ΔΑΝ ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΔΑΝ ΧΟΡΣΕΝΣ ΚΟΓΚΕ
ΕΛΒ ΞΑΜΑΞ ΛΟΥΚΕΡΝΗ
ΕΛΒ ΣΕΡΒΕΤ ΤΟΥΝ
ΝΟ1 ΣΟΓΚΝΤΑΛ ΣΠΑΡΤΑ ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ1 ΓΚΑΪΣ ΕΡΕΜΠΡΟ
ΣΟ1 ΓΚΕΦΛΕ ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
ΦΙΝ ΚΟΥΟΠΙΟ ΓΙΑΡΟ
ΦΙΝ ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ ΧΟΝΚΑ
ΦΙΝ ΤΟΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
ΔΑΝ ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
ΝΟ1 ΒΙΚΙΝΓΚ ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
ΝΟ1 ΜΟΛΝΤΕ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
ΝΟ1 ΣΤΑΜΠΑΕΚ ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
ΝΟ1 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ ΣΤΑΡΤ
ΝΟ2 ΑΛΤΑ ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΝΟ2 ΛΟΒ ΧΑΜ ΡΑΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
ΝΟ2 ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ ΝΑΪΜΠΕΡΓΚΣΟΥΝΤ
ΝΟ2 ΡΑΝΧΑΪΜ ΑΣΚΕΡ
ΝΟ2 ΣΤΡΟΜΕΝ ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
ΝΟ2 ΧΑΜ ΚΑΜ ΣΑΝΤΝΕΣ
ΝΟ2 ΧΟΝΕΦΟΣ ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
ΣΟ1 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΝΟ1 ΤΡΟΜΣΟ ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
ΒΡΑ ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
ΒΡΑ ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
ΒΡΑ ΣΕΑΡΑ ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
ΒΡΑ ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ ΓΚΡΕΜΙΟ
ΚΑΜ


ΒΡΑ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ

ΒΡΑ ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ ΜΠΑΪΑ

ΚΑΜ


ΑΜΕ ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ.
ΙΑΠ ΧΙΡΟΣΙΜΑ ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ
ΦΙΝ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
ΔΑΝ ΑΑΡΧΟΥΣ ΛΙΝΓΚΜΠΙ
ΝΟ1 ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ ΜΠΡΑΝ
ΣΟ1 ΚΑΛΜΑΡ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ1 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ2 ΕΣΤΕΡ ΧΑΜΑΡΜΠΙ
ΣΟ2 ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
ΣΟ2 ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
ΓΕ2 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ. ΜΠΟΧΟΥΜ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου