horizontal scrolling text or news here

powered by Agones.gr - Stoixima

Κυριακή 21 Αυγούστου 2011

ΑΠΟΔΟΣΗ 119,70 ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥΣ!

Πέρασαν και τα 2 σκορ στο σύστημα για ... ειδικούς το Σάββατο και 1 από τα 3 ημίχρονα-τελικά. Η τριάδα πλήρωσε 119,70! Τα σκορ ήταν το 1-1 του αγώνα Νις-Τουλούζ με απόδοση 4,75 και το 2-0 του Λος Άντζελες κόντρα στο Σαν Χοσέ με 6,00. Το ημίχρονο-τελικό ήταν το Χ/1 της Μίλτον Κέινς Ντονς με 4,20.
Με λίγη τύχη θα μπορούσαμε να είχαμε ακόμα πιο μεγάλη απόδοση. Κι αυτό γιατί, τα άλλα 2 ημίχρονα-τελικά ήταν...
το Χ/1 της Σαουθάμπτον με απόδοση 4,20 (κέρδισε δύσκολα με 1-0 τη Μίλγουολ, αλλά έβαλε το γκολ από το πρώτο ημίχρονο) και το Χ/1 της Βραζιλίας επίσης με 4,20 (έληξε ισόπαλο το πρώτο ημίχρονο, αλλά και ο κανονικός αγώνας και πήρε την νίκη και το κύπελλο στην παράταση με 3-2 κατά της Πορτογαλίας).